Pagina 1 van 1

Nieuwe velgen voor Black Beauty

Geplaatst: Za Jun 10, 2006 18:52
door cooper
Ik heb gisteren nog eens gaan informeren naar m'n velgen. Ik wacht intussen al 6 weken. Binnen 2 weken zouden ze zeker geleverd worden. Wachten kan lang duren.

Geplaatst: Zo Jun 11, 2006 9:58
door snans
amai, das precies idd wel lang wachten :cry:

Re: Nieuwe velgen voor Black Beauty

Geplaatst: Di Jul 11, 2006 0:32
door minibandit
cooper schreef:Ik heb gisteren nog eens gaan informeren naar m'n velgen. Ik wacht intussen al 6 weken. Binnen 2 weken zouden ze zeker geleverd worden. Wachten kan lang duren.


denk dat die levering ondertussen al lang achter de rug moet zijn... :shock:

we want pics
mss de moment om een S&S te openen Patrick... :wink:

Re: Nieuwe velgen voor Black Beauty

Geplaatst: Di Jul 11, 2006 9:30
door Wally
minibandit schreef:we want pics
mss de moment om een S&S te openen Patrick... :wink:

In de Limini 2nd edition-topic kon je er reeds een glimp van opvangen :grin:

Afbeelding

Geplaatst: Di Jul 11, 2006 11:40
door fred
dacht al dat dat de jouwe was 8), mooie velgen. Stukken beter :wink:

Lijken op die van zoot, ook 18"?

Geplaatst: Di Jul 11, 2006 23:32
door cooper
Nee ik heb gekozen voor de 17" op aanraden van m'n bandenhandelaar en eveneens ook van m'n buurman die carrossier is. 18" Zou de ophanging veel zwaarder belasten zelfs zonder verlagingsveren. Het rijcomfort zou ook achteruit gaan dus ben ik maar wijselijk bij 17" gebleven.
BTW rijcomfort is nu een pak beter geworden worden. 't Zal een aanpassing zijn om in de winter terug met de runflats te rijden.

Geplaatst: Di Jul 11, 2006 23:36
door minibandit
we want piccies... :!: :!:

Geplaatst: Di Jul 11, 2006 23:48
door Danyboy
cooper schreef:Nee ik heb gekozen voor de 17" op aanraden van m'n bandenhandelaar en eveneens ook van m'n buurman die carrossier is. 18" Zou de ophanging veel zwaarder belasten zelfs zonder verlagingsveren. Het rijcomfort zou ook achteruit gaan dus ben ik maar wijselijk bij 17" gebleven.
BTW rijcomfort is nu een pak beter geworden worden. 't Zal een aanpassing zijn om in de winter terug met de runflats te rijden.

Groot gelijk cooper, ik stap ook volgende lente over op 17" en geen runflat meer, zal veel beter zijn dan 16" met runflat. ik ga wel al winterbanden leggen op mijn 16" , ook geen runflat, zal dus ook al een hele verbetering gaan zijn.