Pagina 1 van 1

HELP bij K&N Air Intake

Geplaatst: Do Aug 04, 2005 15:55
door Number 19
Kheb net mijn K&N typhoon kit gekocht. De garage moest hem niet plaatsen want ik dacht (optimistisch) "kga t zelf eens doen"! Helaas helaas! Al bij de eerste stap zit ik vast! Ik denk dat de handleiding gewoon slecht is :cheesy:

De eerste stap is om de negatieve kabel van de batterij los te koppelen. Hoe doe je dat en waar? (ik zie de positieve kabel maar niet de negatieve)

De tweede stap is "Remove the stock crank case vesnt hose from the cam as shown". Er zit op die buis een soort van klemmetje maar ik krijg er geen vat op. Ik duw, trek, schuif, ... niets lukt! Zijn er die weten hoe het moet?

Er moeten ook originele stukken uit en kapot. Ik vraag mij nu af of we met zo'n intake systeem bij de keuring mogen aankloppen. Moet alles terug origineel zijn?

Dank bij voorbaat

Number19 en zijn twee linkerhanden

Geplaatst: Do Aug 04, 2005 16:58
door Stan
ik heb hier een link voor U , het is wel niet voor de K&N typhoon
maar je kan duidelijk zien hoe je alles moet demonteren en terug monteren

zo kan je deze toch zonder probleem met 2 linkerhanden monteren: :lol: :

http://homepage.mac.com/rv6a/MiniIntake.html

ofwel de homepage van K&N
http://www.kandn.com/instructions/69-2020.pdf

Geplaatst: Do Aug 04, 2005 18:40
door Number 19
Thanks Stan!

Khad zelf al een beetje gesurft op t net en een "how to" gevonden.

Het is intussen al gepiept en uiteraard een testritje gedaan! FUN! Ik was bang voor meer geluid maar gelukkig is dat niet het geval. Er is wel een geluid bijgekomen, dat van de intake! Tis iets tussen zuigen en zoemen...zeer speciaal maar wel leuk. Bovendien heb je het gevoel dat de power gestegen is (al kan dat natuurlijk puur psychologisch zijn :D

Juist nog een pic voor en na

[img]http://www.imagehigh.com/view.php?image_id=1114608][img]http://66.118.185.11/imagehigh/P/04082005123423_Im_PICT0687.jpg[/img]

[img]http://www.imagehigh.com/view.php?image_id=1114609][img]http://66.118.185.11/imagehigh/P/04082005123426_Im_PICT0693.jpg[/img]

Geplaatst: Do Aug 04, 2005 19:22
door Dangixxer
ik heb er ook al lang over nagedacht om ne K&N te kopen.
enige probleem is zoals je al reeds aanhaalde: "de control" :evil:
het mag niet, dus na 4 jaar mag je het er elke keer afhalen

Geplaatst: Di Sep 20, 2005 9:29
door Number 19
Kheb net vernomen dat de acceleratie verminderd met een K&N typhoon bij lage snelheden (zoals in 't stad) omdat het voortdurend de warme lucht van de motor aanzuigt. Men zei mij dat een cold air intake veel beter is.

Ik zou nu best een bakje bouwen rond die typhoon zodat hij toch een beetje gescheiden is van die warme lucht.

Heeft er iemand enig idee hoe ik dit kan aanpakken? Ik heb al bij al speciaalzaken gekeken voor iets dergelijks maar niets gevonden dat daartoe kan dienen.

Geplaatst: Di Sep 20, 2005 12:45
door billy
normaal heb je alleen pk winst als je een inlegfilter steekt!?

Geplaatst: Di Sep 20, 2005 23:07
door Cooperke
zijt ge zeker da ge nen typhoon hebt want daar is alles bijgeleverd :)

ik heb bmc gehad op men s, en nog paar andere

en nu k&n typhoon kit

zuigt koud aan :)

Geplaatst: Wo Sep 21, 2005 0:42
door Racing Green
billy schreef:normaal heb je alleen pk winst als je een inlegfilter steekt!?

Vermogenswinst typhoon kit is meer dan vermogenswinst konische open luchtfilter/57i-kit en z?ker meer dan vermogenswinst inlegfilter, die te verwaarlozen is.