Pagina 1 van 3
Eerste ongeval is een feit! === terug samen!!!!!
Geplaatst: Wo Feb 14, 2007 16:14
door Jaajke
Om 12u45 mogen stoppen op het werk, omdat het niet zo druk was.. waardoor ik goed gezind thuis kwam en wel eens zin had om de stad in te gaan of naar de kapster. Ik wist het nog niet...
Ik rij zo goed als ons gehuchtje uit (het is zo klein, dat het geen dorp is), nader een kruispuntje en ik wil rechtover rijden. Van links komt (naar mijn gevoel aan te hoge snelheid) een Mercedes aangereden en zag mij niet, of te laat gezien en we botsen natuurlijk. Ik kom tegen haar flank aan en zij slingert verder tegen een verkeerspaaltje aan en door een verhoogde stoep komt ze net niet tegen een huis aan. Ik dacht echt dat ze gewond zouden zijn, maar wat een geluk ze stappen ongedeerd uit. Moeder en dochtertje.
In lichte shock stap ik uit en kijk naar mijn auto.... bumper, motorkap, .. pfff.. mensen komen op straat en vragen of het gaat. Ik had ook niets, maar de schade aan mijn auto vond ik maar al te erg! De schade aan de andere auto was natuurlijk véél meer, maar eigenlijk kon me dat gestolen worden.
Als ik dan ook nog hoorde dat ze dacht dat ik ging stoppen en dat ze nog niet hard reed want ze kwam uit een straatje gereden een kilometer geleden, vond ik het al erg genoeg.
Nog erger nadat we dan politie hadden gebeld was dat ze zei tegen me dat haar dochtertje geen gordel aan had. Gelukkig had het meisje niets!
Mevrouw gaf wel dadelijk aan dat het haar fout was en dat ik voorrang had. Dus zover geen problemen.
Politie is dan gekomen en formulieren werden ingevuld. Eerste wat agent tegen me zei was: Het Mini'ke is wel een stevig autooke geloof ik he?
Echtgenoot van de vrouw kwam er nog bij en vroeg dan wat er met die verkeerspaal/bord ging gebeuren. Agent zou een blad opsturen waardoor het zou betaald worden door verzekering, maar volgens de man zou hij het zelf moeten gaan betalen want hij had geen omnium en tralalala. Agent keek ook maar raar dat de man daar moeilijk om deed in plaats van om de auto's.
Ach ja....
Hopelijk is alles snel in orde...
Ben er met de schrik vanaf gekomen, maar ja. Schade is aan motorkap, voorbumper en waarschijnlijk stuk zijflank ook.
Nu maar afwachten op verzekering zeker?
Groetjes,
Jaajke
Geplaatst: Wo Feb 14, 2007 16:21
door den diego
veel sterkte e en hopen dat je mini vermaakt kan worden
Geplaatst: Wo Feb 14, 2007 16:54
door grand_cru
Wat is me dat hier deze week
Inderdaad heel erg maar je kunt er weinig tot niks aan doen Jaaike en gelukkig ben je er zelf ongeschonden uit gekomen. Kon je MINI nog rijden of werd het slepen voor je? Hopelijk is hij snel hersteld, want met carrosserieschade wordt dat gegarandeerd delen vervangen, uitblutsen, herspuiten ...
Madam heeft ook veel "chance" gehad dat haar dochtertje er niet uitgeslingerd werd. 't Is niet te geloven hoeveel mensen onverantwoord en nonchalant omgaan met die gordels, net alsof die dingen er voor de lol inhangen
Veel sterkte vanuit de vlaanders en nog één positief punt: vanaf 1 maart geldt de absolute voorrang van rechts. Dan heb je ook voorrang van rechts als je (uit voorzichtigheid) gestopt bent ... eindelijk!

Geplaatst: Wo Feb 14, 2007 18:56
door eriks
Ja zeg wel, wat is dit deze week
Jaaike gelukkig ben je er met de schrik vanaf gekomen. Hopelijk is de MINI snel weer de oude. Hou ons op de hoogte als je wilt. Sterkte en een snelle afhandeling toegewenst.
Geplaatst: Wo Feb 14, 2007 19:07
door Jaajke
Ja gelukkig dat het meisje niets had, anders had ze nog een groter probleem. In fout EN haar dochtertje die iets zou hebben door zo'n ongeval.
En dan brachten ze het meisje nog weg voordat politie kwam en werd over stilgezwegen. Nu ja het deed er niet toe, maar toch.
Haar auto was nooit zo ver kunnen doorslingeren als ze niet zo hard reed. Ben net nog met mijn vriend tot daar gereden en hij zei het ook. Want ik stond dadelijk stil na de slag, omdat ik niet hard reed.
Net bij mijn verzekering geweest en ze ging alles in orde brengen. Morgen zo vroeg mogelijk naar expert bellen.
Ben benieuwd naar hoe alles verdergaat!
Ik hou jullie zeker op de hoogte!
Geplaatst: Wo Feb 14, 2007 19:09
door Wally
Jaajke, veel sterkte toegewenst. Het is toch altijd zo erg
om dit te moeten lezen, maar het overkomt wel meerdere van ons ....
En dan denk je steeds aan de possitieve kant, zelf ongedeerd uit de
wagen komen, dat is op dat ogenblik het belangrijkste.
Het materiële kan steeds worden vervangen of hersteld.
Wel pijnlijk voor de Mini, maar die is in no time weer de oude.
Geplaatst: Wo Feb 14, 2007 19:18
door minibandit

ga deze week toch wa voorzichtig zijn met de MINI...

wat is me dat hier seg !!
gelukkig voor jou ben je er met de schrik vanaf gekomen...
zoiets komt dikwijls op een half metertje aan en de schade of gevolgen zouden veel erger geweest zijn !!
dat het hier om een recente MINI gaat maakt het eigenlijk nog eens dubbel triest...
hopelijk komt alles snel in orde en is hij weer snel de oude...

Geplaatst: Wo Feb 14, 2007 19:31
door Jaajke
Ja ik was volledig in shock. Maar gelukkig had ik als eerste reflex zo snel mogelijk naar de nummerplaat te kijken voor het geval dat ze toch zou wegrijden. Je weet het tenslotte nooit!
Gelukkig stapte ze uit ........
Alé toch een pluspuntje, nu nog zagen bij de dealer dat ik een nieuwe Mini als vervangauto meekrijg
Ik kan maar proberen he!
Ik kan toch al terug lachen, het zal wel allemaal in orde komen he!
Geplaatst: Wo Feb 14, 2007 19:32
door Danyboy
Jaajke Dit is weer pijnlijk om te lezen, wat is er nu toch gaande met al die ongevallen hier. Hopelijk komt alles weer snel goed en zie je niks meer aan je MINI. Nog goed dat je er zelf goed van af komt, maar het is zeker geen prettige ervaring, Veel sterkte.
Geplaatst: Wo Feb 14, 2007 19:54
door Morty
Jaajke.. sorry om te horen, veel sterkte toegewenst.
Hopelijk wordt alles snel opgelost !!!
Ik hoop tevens dat die dame ook haar lesje heeft geleerd ivm de gordel van haar dochter.
Ik snap echt niet wat er mis is deze week.

Geplaatst: Wo Feb 14, 2007 20:05
door Evi
Amai amai amai, wat nu allemaal weer!
Sterkte Jaajke en ik hoop ook dat die madam haar lesje geleerd heeft, in verband met haar dochter én te hard rijden als je voorrang moet geven. Djeezes toch! Kunt sportief rijden, maar nog altijd veilig ook!

Geplaatst: Wo Feb 14, 2007 22:16
door YELLOW_DINO
Zeg we gaan toch nu niet allemaal gaan botsen zekers.
Amaai dat is me wat hier wat een geluk dat je zelf niets hebt en dat meisje ook niet.
De mini is minder maar kan gelukkig ook nog gemaakt worden.
Veel sterkte
Geplaatst: Wo Feb 14, 2007 22:27
door wazowski
Veel sterkte toegewenst!
Gelukkig zijn jij en de andere partij ongedeerd.
Alleen een dikke

aan de vrouw in de andere wagen. Wat sommigen allemaal (niet) doen met hun kinderen in de auto...
Hopelijk is de MINI snel hersteld...
Geplaatst: Wo Feb 14, 2007 22:52
door !nathalie!
Weeral een spijtig geval om te lezen. Maar gelukkig weer geen lichamelijke schade.
Ik hoop dat alles in orde komt Jaaike.
Geplaatst: Wo Feb 14, 2007 23:00
door PEPI
wij duimen voor je !
Geplaatst: Do Feb 15, 2007 2:05
door Dave C
van deze kant ook veel sterkte toegewenst Jaaike
jammer voor je mini

maar gelukkig is er niemand die er letsels aan heeft overgehouden
hopelijk bol je snel weer met je mooie mini rond
grtz DC

Geplaatst: Do Feb 15, 2007 11:35
door Jaajke
Net telefoon gehad van mijn verzekering. Ik mag in de loop van volgende week gewoon naar mijn dealer gaan waar mijn Mini is aangekocht: Davo in Tongeren.
Het is een erkende hersteller, en daar zal dus bekeken worden wat moet gebeuren en zullen de nodige dingen gemaakt worden.
Dank jullie voor al de reacties!
Ja heb er vanacht niet goed door geslapen, maar soit, het is toch zo he?
Maar inderdaad, de tegenpartij gaf dan aan dat ze niet hard kon rijden want ze was een halve kilometer verder uit een straatje gekomen. Naar mijn mening kan je op zo'n stuk een behoorlijke snelheid hebben, en al reed ze nog maar 50 km per uur, het is nog te snel voor aan een kruispunt waar je voorrang moet verlenen. Het waren gewoon excuses voor op dat moment denk ik.
Ze was wel heel vriendelijk en deed zeker niet moeilijk, dat mag ik niet zeggen, maar toch, heb bij sommige dingen ook serieus mijn bedenkingen.
Geplaatst: Do Feb 15, 2007 11:40
door mujer
we duimen voor je !!
Geplaatst: Do Feb 15, 2007 19:17
door Jaajke
Hier 2 foto's van de schade. Niet al te erg zoals jullie kunnen zien, en zeker niet in vergelijking met de tegenpartij, dat was VEEL erger doordat ze nog weggeslingerd was. Maar het is aan de motorkap, voorbumper, koplamp en stukje zijflank dat er reparaties moeten gebeuren.

Geplaatst: Do Feb 15, 2007 20:37
door varavital
Valt idd nog mee. Allé, het zal natuurlijk nog een serieuze duit kosten. Maar een geluk dat de MINI zo een stevige wagen is, en dat je daardoor zelf niets hebt.