san schreef:ik zou ook wel willen komen, maar m'n mini is nog altijd niet binnen, normaal gezien tegen 25 juni .... dus wie weet ... met een spiksplinternieuwe mini een rit meerijden , dat wordt spannend
san
Kan zeker geen probleem zijn,is waarschijnlijk de beste methode!Je zal veel meer afwisseling hebben wanneer je een rit rijd dan gewoon in het dagelijks leven waar je automatisch minder de kleine baantjes zal nemen.Het schakelen en verschillende toerentallen lijken me het beste voor de auto.Alleen opletten met in hogere toerentallen rijden.Dat zou ik toch vermijden!
Wat heb je juist gekocht?Als het een diesel is hoef je natuurlijk de hogere toerentallen niet in te gaan aangezien het koppel in lagere toerental zit!
Als je een S heb gekocht opgepast dan,de verleiding is dan groter

,zeker bij de compressor versie.Aangezien het een nieuwe is zou het natuurlijk een turboversie zijn en dan is de verleiding toch iets minder tegenover de compressor versie,mijn eigen visie natuurlijk

!
Dus ik zeg,zeker niet twijfelen en deze rit meedoen als je de MINI tegen dan in je bezit hebt!