Wij komen samen in Taverne het Koetshuis.
Dit op zondag 6 januari tussen 10 en 12 uur. Zij die nog iets willen eten en of drinken kunnen dat dan nog.
De kaart bevat daar verschillende mogelijkheden van een broodje tot een drie gangen menu. Let wel we vertrekken stipt om 1200 voor de rit. Dus diegene die alleen maar willen meerijden worden verwacht om vijf voor twaalf

Onderweg is er weinig of geen gelegenheid tot eten of drinken. Mensen die snel honger hebben of nog nadorst van de dag ervoor treffen best de nodige voorzienningen

Het is de bedoeling van te rijden deze dag met weinig stops. We starten pittig doorheen de polders.Vervolgens kunnen we volop genieten van mooie vergezichten (ja zelfs vanuit verlaagde MINI's)


Om dan af te sluiten met een pittig stukje langs de dijken en via de polders terug in Putte te ariveren. Als het weer het toelaat stoppen we ook even bij Neeltje Jans onderweg.
Voor elks wat onderweg dus.
Verwacht niet een super georganiseerde rit maar het zal zeker fun en plezierig zijn

Vertrek.....
Taverne Koetshuis
Oud broek 2
2940 Stabroek
Te bereiken....
Via A12 richting Bergen op Zoom
Afrit 13 Stabroek Rechts afslaan
Vervolgens tot de derde lichten rijden en Links afslaan (op de hoek Nissan garage Gwijde)
Vervolgens voor cafe het grenszicht links afrijden....
Dan gewoon rechtdoor het bos inrijden tot aan het rondpunt en links vind u de taverne.
(LET OP BIJ HET INRIJDEN VAN HET BOS.... RIJ NIET SNELLER ALS 30 KM/UUR ALS U DAARNA NOG WIL STARTEN VOOR DE RIT ER ZIT EEN NIET AANGEKONDIGDE JUMP IN HET WEGDEK)
Meebrengen....
MINI
Goed humeur
Goesting om te rijden
DE MENSEN DIE NOG LAST MINUT BESLISSEN OM MEE TE GAAN ZIJN ZEKER EN VAST WELKOM OOK ZONDER JE IN DEZE LIJST STAAT.....
GRTS Danny
Deelnemers:
RUSOR
SCORPION MC X2



MINIBANDIT
Stef en Sas
Cooperke S
Flippers
DANGIXXER
VARIVITAL
Eriks
Maybe:
FREAKY MINI
BRAXX
BOEKI